Outsourcing pracowników z Nepalu. Zapraszamy do kontaktu !!!

Dodane: Środa, 19 Wrzesień, 2018  08:28
  • Kategoria: Praca / Szukam pracy / Stałej
  • Wykształcenie: Średnie

Opis oferty:

OFERTA NAJMU PRACOWNIKÓW Z NEPALU

Działając jako podmiot oferujący najem osób do pracy, którego kierownictwo posiada szeroką skalę doświadczeń w tym zakresie, oferujemy Waszej firmie najem/leasing osób pochodzących z Azji, w szczególności z Indii i Nepalu, w celu ich zatrudnienia w formie przez Was wybranej to jest np. umowy o pracę albo umowy zlecenia – w zależności od Waszych potrzeb - oraz na warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia uzgodnionych przez Wasze przedsiębiorstwo z oferowanymi osobami, przy ewentualnej mediacji z naszej strony.
Oferowane osoby mogą stanowić realną i atrakcyjną cenowo alternatywę dla zatrudnianych obecnie masowo na polskim rynku pracy osób pochodzących z Ukrainy, gdyż można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że nie będą one windować żądań płacowych, co w przypadku osób pochodzących z Ukrainy coraz częściej się zdarza, nie będą zrywać zawartych umów opuszczając bez powodu miejsce zatrudnienia, jak nie rzadko dzieje się w przypadku właśnie Ukraińców, gdyż koszt przybycia do Polski jest dla nich dość znaczny finansowo, odległość od rodzimego kraju jest duża i nieopłacalne jest dla nich zrywanie umów w tym kontekście. Powszechnie znany jest także ich etos pracy, jak i fakt, że praktykowana przez nich religia wyklucza spożywanie alkoholu, wobec czego incydenty takiego spożywania w pracy w ich przypadku nie wchodzą w ogóle w rachubę. Nasze powyższe spostrzeżenia i wnioski znalazły potwierdzenie w informacjach jakie posiadamy od podmiotów, które już zdecydowały się zatrudnić np. osoby z Nepalu ( wypowiadają się o nich w samych superlatywach).
Ze względu na procedury sprowadzenia osób z Azji do Polski, m. in. wiza, pozwolenie na pracę itp. kwestie, trwające do 3 miesięcy, prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania na takie osoby stosunkowo bez zbędnej zwłoki, to jest bez nieuzasadnionego odkładania w czasie przedmiotowego zgłoszenia.
W celu możliwie optymalnego dla Was zatrudnienia oferowanych osób pochodzących z Azji prosimy by w zapotrzebowaniu określić oczekiwane lub preferowane przez Wasze przedsiębiorstwo warunki tego zatrudnienia, jak np. czy będzie chodzić o formę w postaci umowy o pracę czy też umowy zlecenia ( oczywiście z obowiązkiem ubezpieczeń ZUS), na ile osób macie zapotrzebowanie, jaki ma być rodzaj wykonywanej przez nich pracy względnie na jakim stanowisku, jakiej wielkości oferujecie wynagrodzenie i czy będzie to wynagrodzenie stałe miesięczne czy godzinowe a może w systemie akordowym?, czy są wymagane jakieś dodatkowe kwalifikacje albo przynajmniej pożądane? czy wymagacie na danym stanowisku lub też przy wykonywaniu danej pracy znajomości języka, jeżeli tak to jakiego i w jakim stopniu? itp. kwestie, które z Waszego biznesowego punktu widzenia są istotne dla właściwego i optymalnego zatrudnienia oferowanych osób.
Zapotrzebowanie wraz z istotnymi dla Was warunkami zatrudnienia prosimy zgłosić jak wskazano wyżej bez zbędnej zwłoki na adres naszej firmy wskazany wyżej lub na adres
e – mail: @ albo telefonicznie na numer: +48 508065417 508 - pokaż numer telefonu - , przy czym można korzystać z wszystkich wyżej wymienionych form komunikacji jednocześnie.
Oświadczamy, że niniejsza oferta obowiązuje aż do odwołania.

--
APT-CERTA SP. Z O.O.
ul. Wesoła 64A
34-300 Żywiec
tel. +48 508 065 417 508 - pokaż numer telefonu -
www.apt-certa.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Żywiec
APT-CERTA
Na Lento.pl od 11 sie 2015
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie