Operator maszyn – praca na weekend

Dodane: Piątek, 31 Lipiec, 2020  10:38
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Część etatu
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Manpower

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Operator maszyn - praca na weekend

Numer ref. OMA/038/KCZ

Oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową oraz szansę związania się z firmą na dłużej przy efektywnej współpracy
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- Możliwość uzgodnienia zarówno terminu rozpoczęcia pracy, jak i zmiany
- Dostęp do pakietu benefitów ManpowerPremium: dofinansowanie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU i prywatnej opieki Medicover

Wymagania:

-Dyspozycyjność do pracy w systemie weekendowym
- Motywacja do pracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Zadania:

- Obsługa maszyn
- Wstępna kontrola wytworzonych przewodów
- Dbałość o porządek w miejscu pracy
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Żywiec
Manpower
Na Lento.pl od 21 lip 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń