PRACA SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Dodane: Sobota, 01 Sierpień, 2020  12:16
  • Kategoria: Dam pracę / Handel
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Inna
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:2500 zł
  • Płaca brutto max.:4000 zł
  • Pracodawca: KAN

Czym się zajmuje specjalista ds. sprzedaży (Zakres obowiązków):

analizowanie rynku i ofert konkurencji
realizowanie planów sprzedażowych
sprzedawanie produktów branżowych
obsługa klienta
pozyskiwanie nowych klientów
utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi
sporządzanie raportów, analiz i prognoz dotyczących sprzedaży
reprezentacja firmy
przyjmowanie reklamacji

Wymagania

Specjalista do spraw sprzedaży powinien mieć wykształcenie minimum średnie Wskazana jest umiejętność obsługi komputera oraz posiadanie prawa jazdy kat. B. Do wykonywania zawodu preferowane jest co najmniej dwuletnie doświadczenie w dziale sprzedaży. Wskazane jest doskonalenie kompetencji na specjalistycznych kursach z obszaru nowoczesnych technik i form sprzedaży, negocjacji, metod budowania długotrwałych relacji z klientem oraz z zakresu ochrony danych osobowych.

Ważnymi cechami specjalisty ds. sprzedaży są komunikatywność, samodzielność w działaniu i przedsiębiorczość. CV ,KURSY I SZKOLENIA PROSZĘ O PRZESYŁANIE NA @
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Żywiec
KAN
Na Lento.pl od 16 gru 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń