praca w markecie ŻYWIEC

Dodane: Piątek, 31 Lipiec, 2020  10:08
  • Kategoria: Dam pracę / Kasjer / ekspedient
  • Forma pracy:Część etatu
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Płaca brutto min.:17 zł
  • Płaca brutto max.:17 zł
  • Pracodawca: Work&Profit

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
pracownik marketu

Lokalizacja: Żywiec (ul. Komonieckiego)

Zakres obowiązków:
• Wykładanie towaru na półki
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
• Ukończone 18 lat
• Dyspozycyjność
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
• Mile widziany status ucznia/studenta

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa),
• Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie,
• Profesjonalną opiekę koordynatora,
• Obsługę administracyjną on-line (bez konieczności wychodzenia z domu możesz załatwić formalności poprzez konto pracownika.

+48 663 - pokaż numer telefonu -